Labākie bērnu autosēdekļi

Bērna automašīnas sēdekļa pirmais uzdevums ir aizsargāt bērnu negadījumā. Tāpēc veikalā Autodeti jūs varat iegādāties tikai drošus automašīnu sēdekļu modeļus no labākajiem pasaules ražotājiem.

Vairāk par automašīnu sēdekļiem

Mēs ļoti rūpīgi izvēlamies sortimentu un būtībā nepārdodam automašīnas sēdekļus, kas neatkarīgos sadursmes testos ir saņēmuši zemu vērtējumu vai rada mums šaubas. Papildus aizsardzībai bērna automašīnas sēdeklim jānodrošina bērnam komforts garos ceļojumos. Ortopēdiskais sēdekļa profils, plecu un galvas balsts, videi draudzīgi un elpojoši materiāli ir svarīgas sastāvdaļas patīkamam un veselīgam ceļojumam.

Bērnu automašīnas sēdekļi ir sadalīti trīs galvenajās kategorijās, pamatojoties uz bērna vecumu, svaru un augumu:

bērnu sēdeklītis zīdaiņiem (līdz apmēram 1 gadu vecam)
atzveltnes krēsli drošiem sēdošiem zīdaiņiem (apmēram 1 līdz 3–4 gadus veciem)
sēdekļi vecākiem bērniem (līdz apmēram 145 cm augstumam) Daži kabrioletu automašīnu sēdekļi apvieno vairāk nekā vienu vecuma grupu un dažādas montāžas metodes.

Pēc drošas un ērtas bērnu automašīnas sēdekļa iegādes ir ļoti svarīgi to pareizi nostiprināt automašīnā un piestiprināt bērnu. Instalēšanas laikā pieļautās kļūdas samazina aizsardzības pakāpi, tāpēc labāk nesteigties un darīt visu pareizi. Uzdodiet jautājumus jebkurā jums ērtā veidā: veikalā, pa tālruni, forumā vai sociālajos tīklos. Palīdzība vecākiem, izvēloties bērnu autokrēsliņu, pirmkārt, mums ir liela atbildība. Tāpēc mēs iedziļināmies visās detaļās, pārbaudām sertifikātu autentiskumu, personīgi apmeklējam ražošanas līnijas, testa laboratorijas un piedalāmies trieciena testos.