Labākie bērnu autokrēsiņi

Autokrēsliņi. Bērna autokrēsliņa pirmais uzdevums ir aizsargāt bērnu negadījumā. Tāpēc veikalā Babyfans jūs varat iegādāties tikai drošus autokrēsliņu modeļus no labākajiem pasaules ražotājiem.

Mēs ļoti rūpīgi izvēlamies sortimentu un būtībā nepārdodam autokrēsliņus, kas neatkarīgos sadursmes testos ir saņēmuši zemu vērtējumu vai rada mums šaubas. Papildus aizsardzībai bērna autokrēsliņam jānodrošina bērnam komforts garos ceļojumos. Ortopēdiskais sēdekļa profils, plecu un galvas balsts, videi draudzīgi un elpojoši materiāli ir svarīgas sastāvdaļas patīkamam un veselīgam ceļojumam.

Bērnu autokrēsliņi ir sadalīti trīs galvenajās kategorijās, pamatojoties uz bērna vecumu, svaru un augumu:

  • bērnu autokrēsliņš zīdaiņiem (līdz apmēram 1 gadu vecam)
  • atzveltnes krēsli drošiem sēdošiem zīdaiņiem (apmēram 1 līdz 3–4 gadus veciem)
  • autokrēsliņi vecākiem bērniem (līdz apmēram 145 cm augstumam). Daži kabrioletu autokrēliņi apvieno vairāk nekā vienu vecuma grupu un dažādas montāžas metodes.

Pēc drošas un ērtas bērnu automašīnas sēdekļa iegādes ir ļoti svarīgi to pareizi nostiprināt automašīnā un piestiprināt bērnu. Instalēšanas laikā pieļautās kļūdas samazina aizsardzības pakāpi, tāpēc labāk nesteigties un darīt visu pareizi. Uzdodiet jautājumus jebkurā jums ērtā veidā: veikalā, pa tālruni, forumā vai sociālajos tīklos. Palīdzība vecākiem, izvēloties bērnu autokrēsliņu, pirmkārt, mums ir liela atbildība. Tāpēc mēs iedziļināmies visās detaļās, pārbaudām sertifikātu autentiskumu, personīgi apmeklējam ražošanas līnijas, testa laboratorijas un piedalāmies trieciena testos.