Liela bērnu ratiņu izvēle mazuļiem no 0 līdz 3 gadu vecumam

Bērnu rati plašā izvēlē jaundzimušajiem un vecākiem bērniem pieejami mūsu tiešsaistes bērnu preču veikalā babyfans.lv. Jaunā pāra dzīve pēc ilgi gaidītā mazuļa piedzimšanas krasi mainās. Jauns ģimenes loceklis prasa uzmanību un ikdienas pastaigas svaigā gaisā. Viņam jums noteikti jāiegādājas ratiņi, kur mazulis mierīgi gulēs, un savukārt jūs varēsiet atpūsties. Ir pieejami labi pazīstamu ražotāju modeļi. Jūs varat uzticēties viņu kvalitātei. Pie mums var iegādāties ratiņus dvīņiem un trīnīšiem. Mēs piedāvājam elites ratiņus un to budžeta kolēģus, kas no oriģinālajiem atšķiras tikai ar zemāku cenu.

Bērnu rati jaundzimušam bērnam?

Ieteicams staigāt ar jaundzimušo bērnu tūlīt pēc iziešanas no slimnīcas, katru dienu palielinot pastaigas ilgumu. Un, ja pirmo nedēļu jūs joprojām varat to nēsāt sīka saišķa veidā rokās, tad vēlāk jums būs jāpērk bērnu rati – viegli, ērti un manevrējami.

Jaundzimušo bērnu ratiņiem ir šūpuļa forma:

  • Absolūti plakana, vidēji cieta dibena daļa, kas nodrošina pilnīgu atbalstu zīdaiņa trauslajam mugurkaulam;
  • Augstas malas, kas aizsargā bērnu no aukstuma un vēja;
  • Lieli riteņi ar amortizatoriem vienmērīgai braukšanai;
  • Uzticama šasija, kas nodrošina visas konstrukcijas izturību;
  • Ventilācijas atveres svaigam gaisam.

Mēs iesakām iegādāties ratiņus ar papildu piederumiem, kas nodrošinās mazulim un viņa mātei vēl lielākas ērtības garās pastaigās.

Jaundzimušajam bērnam jūs varat iegādāties bērnu šūpulīšu ratiņus. Šie modeļi ir paredzēti zīdaiņiem no 0 līdz 6 mēnešiem. Pieejami arī bērnu rati 2 vienā, kuram ir divi noņemami bloki – šūpulis un pastaiga, kas uzstādīti uz vienas šasijas. 3 vienā modeļi ir papildus aprīkoti ar automašīnas sēdekli.

Kur nopirkt pastaigu ratus?

Kad bērns aug, viņa vecāki sāk domāt, kur nopirkt ratiņus. Atbilde ir acīmredzama – interneta veikalā babyfans.lv, kur tie tiek prezentēti plašā diapazonā.

Pie mums varat iegādāties ratiņus ar šādiem locīšanas mehānismiem:

  • Grāmata;
  • Spieķis.

Bērnu rati ar “grāmatas” mehānismu ir ērti bērniem no sešiem mēnešiem līdz 3 gadiem. Ja bērns aizmieg, tā muguru var viegli paplašināt līdz pilnīgi horizontālai pozīcijai. Ja ceļojat ar mazuli, iesakām iegādāties niedru ratiņus. Tiem ir kompakts izmērs, mazs svars, ērts locīšanas mehānisms un pieejamas cenas.

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā nopirkt bērnu ratiņus, neizejot no mājām. Pietiek ar tiešsaistes pasūtījuma veikšanu mūsu oficiālajā vietnē, iepriekš izvēloties atbilstošo modeli no katalogiem, kur tie ir sadalīti kategorijās. Liela ratiņu izvēle ļaus jums izvēlēties iespēju, kas ir ideāli piemērota cenai un dizaina īpašībām. Mēs garantējam visu pārdošanai piedāvāto modeļu augsto kvalitāti.

Zvaniet mums un jūs saņemsiet profesionālu padomu, lai iegādātos tieši jums piemērotus ratiņus!