Virtuves mēbeles ir neatņemama virtuves sastāvdaļa, savukārt pati virtuve visbiežāk ir mājokļa sirds un sabiedriskais centrs. Šeit ģimene sanāk kopā, gatavojot svētku mielastu, un draugi pavada laiku nesteidzīgās sarunās. Neatkarīgi no tā vai šeit tikai uzsildi jau gatavu maltīti, vai izmanto virtuvi kā kulinārijas karalisti, vairumam no mums tieši šeit iesākas diena. Pētījumi liecina, ka cilvēks virtuvē vidēji pavada 2-3 stundas dienā. Lai pavadītais laiks būtu patīkams, svarīgi virtuvi iekārtot atbilstoši savām vajadzībām un izvēlēties tādas virtuves mēbeles, kas iederēsies vislabāk. SIA AL.DE.MEBEL komanda izgatavo virtuves pēc pasūtījuma un rūpējas, lai nodrošinātu ikviena klienta gaidīto rezultātu.

Virtuves pēc pasūtījuma

Katrā mājoklī virtuves nozīme un pielietojums var būt nedaudz atšķirīgs. Tie, kam patīk gatavot, novērtēs daudz ietilpīgu plauktiņu garšvielām un piederumiem. Savukārt, ja virtuvē bieži notiek kokteiļu ballītes un pulcējas draugu kompānijas, ērta būs plaša lete un plaukts dzērieniem. Veikalos, kur pārdod jau gatavas virtuves mēbeles, visbiežāk neizdosies atrast tieši to, kas vajadzīgs katra klienta individuālajam dzīvesstilam. Tādā gadījumā vislabākā izvēle būs virtuves pēc pasūtījuma. Lai virtuve ne tikai izskatās lieliski, bet ir arī funkcionāla un piemērota katra pasūtītāja vēlmēm, būtiski izvēlēties labākos nozares profesionāļus. SIA AL.DE.MEBEL mēbeles tiek ražotas pēc katra klienta individuāla pasūtījuma. Virtuves mēbeles, skapīši, plauktu sistēmas, letes un citi virtuvei svarīgi elementi, tiek modificēti un pielāgoti, lai radītu nevainojamu dizaina un funkcionalitātes harmoniju.

Virtuves mēbeles – dizains un krāsa

Organizēta un stilīga virtuve ir svarīga ikvienā mājoklī. Iekārtojot virtuvi, iespējams izvēlēties dažādus krāsu toņus, un tos savstarpēji kombinēt. Lai virtuvē būtu patīkama atmosfēra, būtiski izvēlēties tādas krāsas un virtuves mēbeles, lai telpa izskatītos harmoniski un tajā būtu patīkami uzturēties. Mūsdienās cilvēki arvien novērtē plašuma sniegtās iespējas, tāpēc virtuve bieži vien vairs nav izolēta telpa, kas iekārtota kaut kur mājokļa stūrī. Bieži izmantoti atvērtie plānojumi, kur virtuve ir kopā ar ēdamistabu vai dzīvojamo istabu. Bieži vien virtuves funkcijas saplūst ar tai blakus esošo telpu un zonu funkcijām. Piemēram, virtuve var tikt izmantota arī kā darba, atpūtas vai rotaļu zona. Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai virtuves pēc pasūtījuma harmoniski iekļautos visa mājokļa dizainā un krāsu gammā.

Kāpēc izvēlēties SIA AL.DE.MEBEL virtuves pēc pasūtījuma?

Rūpējoties par savu labsajūtu, mājokļa iekārtojums ir viens no svarīgākajiem aspektiem. Šī iemesla dēļ ir noderīgi izmantot profesionāļu palīdzību. SIA AL.DE.MEBEL ir Latvijas? uzņēmums, kas darbojas jau…..? gadu. Uzņēmums specializējas individuālu pasūtījumu mēbeļu izgatavošanā un montāžā. Kādi materiāli, no kurienes? Vai ražo uz vietas?
Katram pasūtījumam SIA AL.DE.MEBEL dizaineri izgatavo virtuves mēbeļu dizaina projektu, savukārt ražošanas tehnologs izstrādā uzticamu mēbeļu konstrukciju, kas būs droša un kalpos daudzus gadus. Šeit top iedvesmojoši un ilgtspējīgi virtuves mēbeļu dizaina risinājumi, kas būs ilgtermiņa investīcija. Izvēlies virtuves pēc pasūtījuma SIA AL.DE.MEBEL, lai nodrošinātu individuālu un oriģinālu dizainu un funkcionalitāti savās mājās.