Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma noteikti ir lieliska izvēle sava mājokļa iekārtošanai, kas ļauj pārvērst savu vīziju realitātē. Tomēr ir cilvēki, kas šo iespēju neizmanto. Kamēr kādam tas šķiet, kā aizraujošs un interesants projekts, citi pauž bažas un baidās spert soli šādā virzienā. Iespējams, tieši nezināšana par daudziem ar mēbeļu izgatavošanu saistītiem jautājumiem var radīt satraukumu, taču tam nav pamata. Tāpēc pastāstīsim kāpēc mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma ir labākais risinājums ikviena mājokļa iekārtošanai.

Zinoši mēbeļu izgatavošanas speciālisti

SIA AL.DE.MEBEL ir Latvijas uzņēmums, kas darbojas jau 8 gadus. Uzkrātā pieredze ļauj rast arvien jaunas pieejas, radošus un individuālus risinājumus. Uzņēmuma zinošie speciālisti, dizaineri un konsultanti palīdzēs izvēlēties visatbilstošākos mēbeļu materiālus, krāsas un dizainu, kas lieliski iederēsies tieši Jūsu interjerā. Izvērtējot Jūsu dzīvesstilu, gaumi un vēlmes, tiks piemeklēti visatbilstošākie materiāli, apdare un montāžas iespējas. Tas novērsīs kļūmes, kas var gadīties iegādājoties jau gatavas mēbeles, piemēram, neatbilstošs izmērs. Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma noteikti mazinās stresu par lietām, ko nepārzināt, jo par to parūpēsies zinoši mēbeļu izgatavošanas speciālisti.

Mēbeles, kas radītas, lai iederētos

Mēbeļu iegāde var būt ļoti aizraujošs process. Tad iespējams izvēlēties krāsas, akcentus un noskaņu kādu vēlaties savās mājās. Tieši tas mājokli padara par mājām un atspoguļo to iedzīvotāju dzīvesstilu un gaumi. Problēmas rodas tad, kad veikala piedāvājumā nav mēbeles, kuru izmērs atbilstu tām atvēlētajai vietai mājoklī. Mēbeļu pielāgošana var prasīt papildus izmaksas, laiku un speciālistu iesaisti. Ja izvēlēta mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma, tad par šādām lietām vairs nav jāraizējas. SIA AL.DE.MEBEL speciālisti veiks visus nepieciešamos mērījumus, lai mēbeles iederētos atvēlētajā vietā ar izcilu precizitāti.

Iespēja pielāgot mēbeles līdz sīkākajai detaļai

Bieži vien pat tad, ja veikalā atrastas piemērotas mēbeles, tām ir kāda detaļa, kas neiederas mājokļa kopējā interjerā, un to nav iespējams mainīt, vai tas prasa papildus laiku un pūles. Izvēloties mēbeļu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma, ikviena detaļa, leņķis, krāsa un dizaina elements var tikt mainīts vai pielāgots.

Produktīvi izmantots laiks

Vairums mājokļu īpašnieku, nevar atvēlēt visu savu laiku mēbeļu tirgus izpētei, materiālu, dažādu ražošanas metožu, dizaina un citiem jautājumiem. Laiks būs daudz produktīvāk izmantots, ja piesaistīsiet profesionāļus, kas zina visas nianses, kas saistās ar mēbeļu ražošanu pēc pasūtījuma. Lai gan mēbeļu izgatavošana var prasīt nedaudz vairāk laika, kā pērkot tās gatavas, tomēr laiks, ko pavadīsiet izdarot izvēles un konsultējoties ar profesionāļiem būs pavadīts daudz produktīvāk un novedīs pie vēlamā rezultāta. Turklāt SIA AL.DE.MEBEL piegādā un uzstāda mēbeles, sadzīves un iebūvējamo tehniku kā arī parūpēsies par atkritumiem, kas var veidoties mēbeļu montāžas laikā.

Kāpēc izvēlēties SIA AL.DE.MEBEL mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma?

Mājokļa iekārtojums ir viens no svarīgākajiem aspektiem ikviena cilvēka labsajūtai. SIA AL.DE.MEBEL ievēršam uzmanību ikvienai detaļai, pārliecinoties, ka radītais rezultāts ir kvalitatīvs, drošs, inovatīvs un apvieno mājīgumu, praktiskumu un lielisku dizainu. Uzņēmums specializējas mēbeļu izgatavošanā pēc pasūtījuma, tāpēc tie nodrošināts pilns serviss, no mēbeļu dizaina projekta izveidošanas, drošas un stabilas mēbeļu konstrukcijas izveidošanas, līdz pilnīgai montāžai. Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma SIA AL.DE.MEBEL nodrošinās individuālu pieeju, oriģinālus dizaina risinājumus un kvalitatīvu rezultātu ikviena mājokļa iekārtošanā.