ADM Solutions piedāvā metālapstrādes pakalpojumus. Mēs specializējamies dažādu sastāvdaļu un metāla izstrādājumu ražošanā pēc paraugiem, kā arī klientu rasējumiem.
Metālapstrāde mūsdienās ir kļuvusi par nozīmīgu procesu, kas nepieciešams gan uzņēmēju, gan mājsaimnieku ikdienā – visi, kuri kaut ko ceļ, izgatavo vai būvē noteikti saskaras ar vajadzību pēc dažādiem metāla izstrādājumiem.
Metālapstrāde bieži tiek saistīta ar frēzēšanu un virpošanu. Šie divi metālapstrādes darbi pēdējos gados ir kļuvuši par vienu no pieprasītākajiem uzņēmuma ADM Solutions sniegtajiem pakalpojumiem, jo klientiem ir pieejama kvalitatīva metālapstrāde par draudzīgām cenām.

Virpošanas pakalpojumi būs piemēroti tiem klientiem, kuriem ir nepieciešams izgatavot netipiska izmēra vai specifiskas formas detaļas. Virpošanas darbi ļauj ar lielu precizitāti izgatavot dažādas detaļas pēc klienta norādījumiem, kā arī ir iespējams no jauna izveidot jau eksistējošas, bet savu laiku nokalpojušas detaļas. Attiecīgā projekta detaļu izmērs vai sarežģītība nav problēma, jo viss virpošanas process ir  automatizēts, tādēļ varam izgatavot par visspecifiskākos klienta pasūtījumus.

Frēzēšana būs piemērota tiem, kuriem ir nepieciešams izgatavot lielu skaitu metāla detaļu samērā īsā laika posmā. Ar modernajām frēzēm varam izgatavot sarežģītas formas detaļas lielā daudzuma un tas viss notiek ļoti ātri, tādēļ metālapstrāde ar frēzēšanu būs pareizā izvēle tiem, kuru pasūtījuma specifika ir tā apjoms.

Sazinoties ar mums, jūs saņemat šādas priekšrocības:

  •     garantēta produkta kvalitāte, kā arī koncentrēšanās uz ilgtermiņa sadarbību;
  •     liela darbinieku pieredze un augsts profesionalitātes līmenis;
  •     jebkuras sarežģītības produktu ražošanas ātrums;
  •     pastāvīga aprīkojuma atjaunināšana un ražošanas parka papildināšana ar jaunu aprīkojumu.

Mūsu eksperti konsultēs visos interesējošajos jautājumos un palīdzēs noteikt nepieciešamos produktu parametrus. Jūs varat iegādāties izcilas kvalitātes metālapstrādes produktus, pasūtīt metāla konstrukciju ražošanu, izmantot pakalpojumus iekārtu komplektēšanai, kā arī palīdzību optimālu materiālu izvēlē atkarībā no paredzamajiem iekārtas darbības apstākļiem.

Mūsu uzņēmums piedāvā dažāda veida plastmasas un metāla izstrādājumus. Mēs ražojam produktus pēc individuāla parauga vai klienta zīmējuma. Mūsu speciālisti ir gatavi piedāvāt arī produktu pārskatīšanu un materiāla izvēli, pamatojoties uz detaļas darba apstākļiem.

Bieži vien mūsu klienti piegādā tikai paraugus nolietotā stāvoklī, tā ir mūsu darba būtība, lai oriģinālu atkārtotu ar pilnīgu precizitāti, uzlabojot produkta īpašības.

Metālapstrāde ir tas ko mēs protam.

Papildus pašu ražotiem produktiem uzņēmums ADM Solutions piegādā komponentes un aprīkojumu no Eiropas ražotājiem.
Uzņēmums “ADM Solutions” ir veiksmīgi nostiprinājies tirgū starp pašu ražoto importēto iekārtu rezerves daļu un sastāvdaļu ražotājiem un piegādātājiem. Pateicoties nepārtrauktajai iekārtu ražošanas parka atjaunošanai, tiek apgūtas jaunas ražošanas tehnoloģijas un tiek sasniegta vislabākā produktu kvalitāte.

Mūsu uzņēmums ir orientēts uz ilgtermiņa sadarbību ar klientiem, piedāvājot izcilu kvalitāti, efektīvus klīringa risinājumus un pieņemamas cenas, kā arī vislabvēlīgākos nosacījumus katram pirkumam un pasūtījumam.